Gaz, ropa, drewno – co się dzieje z surowcami?

0
surowce

Szybujące ceny surowców w ostatnich tygodniach zwracają na siebie uwagę całego świata. Miedź, drewno, ropa a ostatnio gaz budzą obawy o nadchodzącą falę inflacyjną i rosnące koszty życia. Co kryje się za wzrostami ich wycen? Czy odpowiada za to polityka monetarna Banków Centralnych? Jak zarobić na wahaniach kursów?

Dysk twardy zewnętrzny – rozwiązanie dobre dla graczy i nie tylko

0
Dysk twardy zewnętrzny

Dysk zewnętrzny to doskonały sposób na zwiększenie pamięci komputera, telefonu czy konsoli. Dlaczego warto się na niego zdecydować i jak jeszcze można wykorzystać go w domu czy pracy?

Franczyza – dla kogo?

0
Franczyza - dla kogo

Coraz więcej firm decyduje się na rozwój w modelu franczyzowym. Jeszcze do niedawna franczyza nie cieszyła się dużą popularnością, jednak dziś możemy znaleźć oferty firm z różnych branż, które oferują nam współpracę na zasadach franczyzy. Dla kogo franczyza rzeczywiście będzie opłacalna?

Brak pomysłu na własny biznes

W dzisiejszych czasach nie wystarczy założyć firmy – trzeba ją jeszcze umieć rozwijać i wypromować. Sam pomysł na biznes to za mało, gdyż aby osiągać zadowalające zyski, należy umieć trafić do klienta. Nasza oferta musi być więc zróżnicowana i odpowiadać na potrzeby przynajmniej lokalnego rynku. Tymczasem wiele osób marzy o tym, aby prowadzić własną działalność gospodarczą, jednak brakuje im dobrego pomysłu na swój biznes. Problem narasta, ponieważ rynek nasycił się już wieloma towarami i usługami. Trudno jest nam trafić w niszę, która będzie w stanie przynosić dochody. Dlatego też każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w biznesie, lecz nie do końca wie, jaki rodzaj działalności mógłby okazać się dochodowy, powinien spróbować franczyzy. Do wyboru mamy naprawdę wiele firm, które oferują współpracę w modelu franczyzy. Najczęściej działają one w branży gastronomicznej, kosmetycznej, handlowej, lecz nie tylko.

Pierwsze kroki w świecie biznesu

Początkujący przedsiębiorcy często nie potrafią odnaleźć się w zawiłym świecie biznesu. Rzeczywiście, prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju wcale nie jest proste. Należy bowiem dopełnić całego szeregu formalności, jeszcze zanim wystawimy pierwszą fakturę lub wydamy pierwszy paragon. Wielu potencjalnych przedsiębiorców taka „papierologia” skutecznie zniechęca. Inni zaś nie do końca wiedzą, jak wypromować swoją firmę i w jaki sposób dotrzeć do klienta. Decydując się na franczyzę, nie musimy się o to martwić. Możemy bowiem prowadzić firmę w pewnym gotowym modelu, choć oczywiście mamy też możliwość rozwijać ją według własnych pomysłów. Niemniej jednak pomoc franczyzodawcy, szczególnie w początkowym etapie prowadzenia działalności, może okazać się nieoceniona.

Dla stroniących od ryzyka

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem. To właśnie ryzyka najczęściej boją się przyszli przedsiębiorcy. Tymczasem prowadząc firmę w modelu franczyzowym, niejako przenosimy część ryzyka na franczyzodawcę. W jaki sposób? Przede wszystkim wkładamy w działalność o wiele mniejszy kapitał, niż gdy zaczynamy całkowicie od zera, według własnego pomysłu. Co więcej, prowadzimy firmę pod znanym szyldem, dlatego istnieje o wiele większa szansa na pozyskanie klienta. Z pomocą franczyzodawcy minimalizujemy ryzyko popełnienia jakiegokolwiek błędu, w tym formalnego, który może nas sporo kosztować. Oczywistym jest, że franczyza nie pozwala nam całkowicie pozbyć się szeroko pojętego ryzyka gospodarczego, niemniej jednak mamy możliwość w znacznym stopniu je ograniczyć. Dlatego też dla osób, które boją się samodzielnie podejmować decyzje, a jednocześnie chciałyby prowadzić firmę, franczyza wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Franczyza jest bardzo popularną branżą w Polsce. Sprawdź aktualne informacje z rynku na stronie https://franczyzawpolsce.pl/ – dowiedz się więcej.

Jak zaoszczędzić na sporcie, czyli bidony do biegania

0
bidony do biegania

Jesteś fanem sportu? Bieganie to Twój konik, który sprawia, że czujesz się szczęśliwy? Jeśli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że kluczem do pokonywania długich dystansów jest odpowiednie nawodnienie. Choć wiedza na temat tego, jak ważnym elementem życia jest spożywanie odpowiedniej ilości wody, jest powszechnie znana, nie wszyscy stosują się do podstawowych zaleceń, co często skutkuje nagłą chęcią napicia się. Co wtedy robisz? Zapewne kupujesz wodę w butelce. Jak tego uniknąć?

Dlaczego picie wody jest ważne szczególne w przypadku osób uprawiających sport?

Nikomu nie trzeba tłumaczyć tego, że woda stanowi jeden z głównych składników naszego ciała. Mając to na uwadze, należy dbać o to, by ciało się nie odwodniło, regularnie dostarczając mu płyny. Jakie mogą być skutki odwodnienia? Silne bóle głowy, pogorszenie się stanu skóry, włosów i paznokci, a nawet niekontrolowane omdlenia to tylko niektóre z wielu niebezpiecznych dla organizmu powikłań, jakie mogą nastąpić w sytuacji, w której nie dostarczysz mu odpowiedniej ilości wody. Dlaczego zatem osoby prowadzące sportowy tryb życia powinny spożywać więcej wody niż przeciętny człowiek? Odpowiedź jest bardzo prosta, choć nie dla wszystkich oczywista. Sportowcy w trakcie silnego treningu nie tylko spalają duże ilości kalorii, ale również intensywnie się pocą, przez co ich organizm traci duże ilości płynów. Aby ciało miało szansę się zregenerować, należy dostarczyć mu wodę, która została zużyta podczas treningu oraz dodatkową ilość płynów niezbędną do życia.

Jak oszczędzić na kupowaniu wody?

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się w pośpiechu kupić wodę butelkowaną. Wiele osób popełnia ten błąd notorycznie, sądząc, że woda z butelki jest zdrowszym oraz lepszym wyborem dla zdrowia. Jest to oczywiście mylna opinia, której nie należy powielać. Dlaczego nie warto kupować wody w butelce? Przede wszystkim jest to zbędny wydatek, który nic nie wnosi do Twojego życia. Woda butelkowana najczęściej niczym nie różni od tej dostępnej w twoim kranie. Rozwiązaniem idealnym dla osób, które boją się spożywać wodę prosto z kranu z obawy na jej skład, są bidony do biegania. Wyżej wspomniane bidony, często są wyposażone w filtr, który pozbawia wodę wszelkich zanieczyszczeń.

Jak wybrać bidon idealny?

Kolejnym powodem, dla którego warto się przestawić z wody butelkowanej na używanie bidonu, jest to, że plastik używany do produkcji jednorazowych butelek jest nie tylko niezwykle szkodliwy dla środowiska naturalnego, ale również dla zdrowia. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by prowadzić ekologiczny tryb życia, bidony do biegania mogą okazać się dobrym pomysłem dla Ciebie. Wybierając bidon, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim postaraj się jak najlepiej dobrać ten przedmiot do swoich potrzeb. Jeśli zatem posiadasz obawy przed piciem wody z kranu postaw na bidon z filtrem, jeśli natomiast zależy Ci na tym, by bidon idealnie nadawał się do uprawiania sportu, zadbaj o to, by kupowany przez Ciebie przedmiot był lekki.

3 kroki do wyjścia z zadłużenia

0
3 kroki do wyjścia z zadłużenia

Poważne zadłużenie to problem, z którym zmaga się znacznie większa ilość Polaków niż mogłoby się wydawać. Bez obaw – nawet, jeśli zdaje się on niemożliwy do rozwiązania, w rzeczywistości zazwyczaj są jeszcze działania, które można podjąć, aby polepszyć swoją sytuację. Oto najważniejsze z nich!

1.      Nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy – zacznij działać jak najszybciej

Warto pamiętać, że odsetki karne za opóźnienie w spłacie zobowiązania są naliczane już od pierwszego dnia po terminie spłaty. Dodatkowo, wraz z mijającym czasem wierzyciel może zacząć podejmować dodatkowe kroki w celu odzyskania swojej należności, takie jak wysyłanie płatnych wezwań do zapłaty. Dlatego też warto pozbyć się swoich długów jak najszybciej, zanim jeszcze wystąpi efekt kuli śnieżnej i zadłużenie stanie się bardzo trudne do opanowania.

W pierwszej kolejności warto stworzyć kompletną listę wszystkich swoich zobowiązań, wraz z wysokością ich miesięcznych rat i całkowitą kwotą do spłaty, a także wysokością swoich dochodów. Taka lista pozwoli ocenić, w jakiej dokładnie sytuacji finansowej się znajdujemy i które kredyty i pożyczki są w zasięgu naszych możliwości, a które stały się już problemem.

Zebranie i przeanalizowanie takich informacji pomoże w skuteczniejszym rozwiązaniu problemu, na przykład przy pomocy kredytu dla zadłużonych, o którym więcej można przeczytać tutaj: https://habza.com.pl/kredyt-dla-zadluzonych/. Zdecydowanie warto poszerzyć swoją wiedzę na jego temat, zwłaszcza, jeśli obecna sytuacja na pierwszy rzut oka wydaje się być bez wyjścia.

2.      Skontaktuj się z ekspertem i ułóż plan działania

Kiedy już zakończymy wszystkie działania wymienione w pierwszym kroku, przyjdzie czas, aby faktycznie zacząć pozbywać się swoich długów. W teorii kredyt dla zadłużonych i inne tego typu zobowiązania można zaciągnąć samodzielnie, ale w praktyce bywa to bardzo trudne. Wynika to z faktu, że osoby poważnie zadłużone z reguły charakteryzują się niską zdolnością kredytową.

Profesjonalni pośrednicy kredytowi, tacy jak Habza Finanse, zawsze najpierw analizują sytuację dłużnika, a następnie przedstawiają mu swoje rekomendacje. Wspólne ułożenie swoistego „planu naprawczego”, a następnie jego wdrożenie, może być receptą na nawet bardzo poważne problemy finansowe. Wiedza i doświadczenie specjalistów kredytowych pozwala im bowiem działać znacznie skuteczniej niż samym kredytobiorcom, którzy z reguły nie mają szczególnych kwalifikacji w zakresie bankowości i finansów.

3.      Trzymaj się ustalonego planu i ściśle kontroluj swoje finanse

Kiedy już zdecydujesz się na postępowanie zgodnie z konkretnym planem, postaraj ściśle się go trzymać. Kontroluj swoje finanse i dbaj o to, aby spłacać kolejne raty na czas. Rata kredytu dla zadłużonych powinna zostać indywidualnie dopasowana do Twoich okoliczności, tak, aby jej terminowa spłata nie stanowiła problemu.

Może się jednak zdarzyć, że Twoja sytuacja finansowa jeszcze bardziej się pogorszy. W takim przypadku szybko reaguj, aby uniknąć opóźnień w spłacie. Możesz zastanowić się na przykład nad wydłużeniem okresu spłaty zobowiązania, dzięki czemu obniżysz wysokość rat.

Jak wybrać program magazynowy?

0
Jak wybrać program magazynowy

Warto wiedzieć, że wybór programu magazynowego nie jest tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy przed podjęciem ostatecznej decyzji uwzględnić najbardziej istotne kwestie. Jakie cechy powinny mieć programy magazynowe? Jakie aspekty należy wziąć pod uwagę?

Panele fotowoltaiczne, co to jest?

0
Panele fotowoltaiczne

Do produkcji energii elektrycznej z promieni słonecznych nie starczą same panele solarne umieszczone na dachu, oddziaływanie instalacji fotowoltaicznej opiera się na wyborze składników, niezbędnych do jej prawidłowego działania. Wielu kontrahentów planujących inwestycję w fotowoltaikę, obawia się, iż taka instalacja jest niezwykle trudna oraz wprowadzi w ich normalne życie zbędne trudności.

Jak funkcjonuje fotowoltaika?

Energia elektryczna ze słońca – brzmi super? Energia słoneczna to źródło ekologicznej energii, dzięki której chronimy własne otoczenie oraz możemy żyć w naturalnym środowisku. Fotowoltaika to mechanizm uwalniania energii elektrycznej z bezpłatnego światła ciepłego. Rozwój fotowoltaiki jest niezwykle intensywnie, natomiast energia ze słońca to jedno spośród największych zasobów energetycznych. Może być stosowana do wspomagania małych narzędzi mobilnych, takich jak kalkulatory lub czasomierze.

Panele fotowoltaiczne odpowiadają za działanie przekształcenia energii słonecznej w prąd, jaki płynie we własnych gniazdkach. Mają one ogniwa, jakie są zrobione z produktu półprzewodnikowego. Zwykle jest to krzem. Są one wykonane z wielkiej, metalicznej konstrukcji i w doskonałej klasy hartowanego szkła, w jakim są utopione krzemowe ogniwa. Montuje się je głównie na dachu czy, jeżeli nie ma takiej możliwości, na terenie. Pomaga w tymże szczególna forma wsporna. Miejsce montażu jest wybierane tak, aby jak najdłużej były one w zasięgu funkcjonowania promieni słonecznych.

Fotowoltaika – zalety

Panele fotowoltaiczne gwarantują ich posiadaczowi szereg zalet, zarówno materialnych, jak również naturalnych. Fotowoltaika to przede wszystkim oszczędność, wolność, zabezpieczenie energetyczne oraz dobra inwestycja. Panele fotowoltaiczne to brak zwyżek opłat prądu, małe rachunki oraz pewność korzystania ze stałego oraz dobrego źródła energii. Fotowoltaika nie wysyła skażeń natomiast panele fotowoltaiczne można poddać odzyskowi. Także panele fotowoltaiczne gwarantują wolność od zwyżek opłat prądu na co najmniej 25 lat oraz podnoszą wartość nieruchomości.

Panele fotowoltaiczne Pomorskie – sprawdź więcej informacji o odnawialnych źródłach energii i o fotowoltaice

Skuteczność paneli fotowoltaicznych w zimie

Usytuowanie geograficzne Polski determinuje zmiany pór roku, natomiast co za tymże idzie – ilości energii słonecznej realnej do uzyskania w czasie doby. Okresem o najmniejszym świetle jest okres od listopada do stycznia, gdy dzień trwa krótko. Ma to znaczący wpływ na skuteczność paneli fotowoltaicznych. Zimą fotowoltaika tworzy mniej energii elektrycznej aniżeli latem. Ma to związek nie jedynie z niedługim okresem działania Słońca.

Opłacalność fotowoltaiki – o ile można zmniejszyć rachunki za prąd?

Jednym spośród głównie poruszanych faktów świadczących za umieszczeniem instalacji fotowoltaicznej jest duży spadek wielkości rachunków za energię elektryczną. Natomiast, czy naprawdę, mimo początkowych wydatków, panele słoneczne się opłacają? Ile można wygospodarować na fotowoltaice? Chociaż w rozmaitych miejscach można nieraz trafić na sprzeczne dane, fotowoltaika niewątpliwie się opłaca – zarówno Tobie, jak również środowisku. Natomiast zyski z tego wyjścia są tymże większe, im więcej energii zużywasz.

Jak przesłać pieniądze na Ukrainę?

0
Jak przesłać pieniądze na Ukrainę

Zastanawiasz się, jak zrobić przelew na konto w Ukrainie? Wcale nie jest to trudne, do wyboru masz także sporo różnych opcji. Sprawa wygląda jednak gorzej, jeżeli chodzi o wybór tej najbardziej opłacalnej. Jednak nie trzeba się tym martwić! Znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie na szybkie i tanie przelewy międzynarodowe!

Przelew pieniędzy na Ukrainę: podstawowe kwestie

Ze względu na to, że Ukraina nie jest członkiem Unii Europejskiej, ale otwarła swój system bankowy na współpracę z instytucjami unijnymi, najczęściej oferowanym w Internecie sposobem przelewu jest przekaz pieniężny za pośrednictwem banku. Sposób ten niewątpliwie jest bezpieczny, ale wiąże się także z wysokimi opłatami, dodatkowo nie pozwala na natychmiastową realizację przelewu.

Przelew pieniędzy na Ukrainę

Pieniądze na Ukrainę można także wysłać za pomocą firmy międzynarodowej, na przykład Western Union. Zdecydowanie, dotrze do odbiorcy szybciej niż w przypadku korzystania z usług banku, ale jednocześnie pobierana przez serwis prowizja również będzie większa. Czy jest jakieś inne wyjście? Nie tak dawno pojawił się serwis Perekaz24, który oferuje tanie, szybkie i bezpieczne przelewy na Ukrainę. Warto z niego skorzystać, jeśli nie chcesz płacić dużych prowizji!

Jak zrobić przelew na Ukrainę: rozwiązania od serwisu Perekaz24

Perekaz24 – to nowoczesny serwis internetowy, umożliwiający przesłanie pieniędzy na Ukrainę w dowolnej walucie – hrywnach, euro lub dolarach amerykańskich. Twórcy serwisu zadbali o bezpieczeństwo każdej transakcji i inne ważne aspekty. Na przykład odbiorca może otrzymać przelew zarówno na kartę bankową, jak i odebrać go osobiście w jednym z 3500 oddziałów. Natomiast nadawca, zakładając konto w serwisie, nie musi za każdym razem wpisywać swoich danych i przechodzić procesu weryfikacji.

przelew na Ukrainę

Oto kolejne zalety serwisu:

  • Pierwszy przelew dokonywany jest za darmo, następnie prowizja jest stała i wynosi tylko 1,5% kwoty przelewu;
  • W celu zrobienia kolejnych przelewów do tego samego odbiorcy, wystarczy podać jego nazwisko;
  • Każda karta, z której wysyłane są pieniądze jest weryfikowana podczas pierwszej transakcji. Procedura weryfikacji jest dokonywana tylko raz.

Zatem, jeśli poszukujesz naprawdę taniego, szybkiego i niezawodnego sposobu na przesłanie pieniędzy na Ukrainę, to skorzystanie z usług Perekaz24 będzie właściwą decyzją!

Co kupujemy przez internet?

0
Co kupujemy przez internet

Czy wiesz, że w oferty e-sklepów korzysta już 60% użytkowników sieci? Co więcej, większość z nich potwierdza, że realizuje zakupy regularnie nawet kilka razy w miesiącu. Na zmianę tendencji zakupowych wpływ na pewno ma pandemia koronawirusa, brak dostępu do oferty sklepów stacjonarnych, ale też konieczność zachowania szczególnej ostrożności. Okazuje się jednak, że nowe nawyki podyktowane są szeregiem zalet.

Zakupy online – spełnianie nadrzędnych potrzeb

Jeszcze do niedawna zakupy online realizowane były głównie ze względu na atrakcyjną cenę czy dostępność asortymentu, jaki nie był możliwy do nabycia w punktach handlowych. Najczęściej Polacy kupowali ubrania, kosmetyki, ale też sprzęt elektroniczny. Od początku uznawali zakupy przez internet za wygodne, a kwestie optymalnego komfortu rozpatrywane były nie tylko jeśli chodzi o płatności online, ale także dostawę zakupów pod same drzwi, na przykład za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex. Dotyczyło to głównie towarów o dużych gabarytach, które niejednokrotnie sprawiały problem, patrząc na ich transport z tradycyjnego sklepu.

Zakupy przez internet – rozwój branży e-commerce

W czasie pandemii koronawirusa otworzono aż 30% więcej e-sklepów, aniżeli miało to miejsce w ciągu każdego roku przed jej wybuchem. Dzisiaj zakupy online nabrały zupełnie innego znaczenia. Nabywanie dóbr przez internet jest już nie tylko wygodne, ale również w pełni bezpieczne. Co więcej, rządowe obostrzenia sprawiają, że konsumenci nie mają dostępu do licznych produktów w sklepach stacjonarnych, bo te pozostają zamknięte. Internet nierzadko jest więc jedyną opcją.

Zakupy internetowe są więc szybkie, bezpieczne, patrząc na płatności, ale także ich dostarczanie – Fedex oferuje na przykład dostarczanie przesyłek w sposób bezkontaktowy, co znacznie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Co ciekawe, przez internet kupujemy już praktycznie wszystko, również produkty pierwszej potrzeby, jak żywność. Wcale nie chodzi jedynie o produkty spożywcze sprowadzane spoza granic naszego kraju, bo zakupy online możliwe są już, patrząc na owoce czy warzywa z rynku lokalnego. E-zakupy zastąpiły te tradycyjne i nie ma tutaj znaczenia rodzaj wybieranych wyrobów.

E-sprzedaż – prognozy na przyszłość

Prognozuje się, że zakupy online będą realizowane stale i nie ma znaczenia pandemia koronawirusa albo jej brak. Polacy chętnie wykorzystują innowacyjne technologie, lubią korzystać z bankowości mobilnej, doceniają komfort realizowania zakupów bez względu na lokalizację czy porę. Warto wiedzieć, że z oferty sklepów online można przecież korzystać bez ograniczeń czasowych, a sam asortyment jest znacznie rozszerzony, bo przecież świata wirtualnego nie ogranicza przestrzeń, jak to ma miejsce w punktach handlowych.

Cieszy też fakt, że zakupy online realizowane są już nie tylko przez osoby młode, bo do e-sklepów przekonują się również seniorzy. To oni przede wszystkim wybrali tego rodzaju formę nabywania produktów ze względów bezpieczeństwa i ochrony własnego zdrowia, a dzisiaj te nawyki stały się już podstawą spełniania potrzeb konsumenckich.

Kalkulator kredytowy – kiedy i dlaczego warto z niego skorzystać?

0
Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy może być bardzo przydatnym narzędziem w momencie, gdy planujesz w najbliższym czasie zaciągnąć zobowiązanie finansowe w banku. Samodzielne obliczenie raty kredytu oraz jego kosztów może być skomplikowane dlatego na coraz większej ilości stron można znaleźć kalkulatory, które umożliwiają wykonanie obliczeń. Wystarczy wpisać kilka podstawowych danych i poczekać aż narzędzie pokaże wynik. Znając obliczenia kalkulatora https://splatapozyczek.pl/kalkulator-kredytowy/ można, mniej więcej przygotować się na to, co zaoferuje nam bank i oszacować czy będziemy w stanie spłacać raty nowego zobowiązania. Zobacz, kiedy i dlaczego warto korzystać z kalkulatora kredytowego.

Działanie kalkulatora kredytowego

Z perspektywy użytkownika kalkulator kredytowy nie jest skomplikowanym narzędziem. Wystarczy, że będziesz trzymać się wskazówek, które są napisane na stronie internetowej i wykonasz polecenia. Zazwyczaj wystarczy, że podasz kwotę kredytu i okres kredytowania. Niektóre kalkulatory kredytowe proszą także o podanie miesięcznych dochodów i wydatków oraz preferowanego oprocentowania i prowizji. Poziom skomplikowania tego narzędzia zależy tak naprawdę od strony, na której się ono znajduje. Po podaniu niezbędnych danych do obliczeń kalkulator pokazuje wynik, czyli koszt kredytu. Takie narzędzie ma też na celu dopasowanie do użytkownika jak najlepszej oferty kredytowej.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatorów kredytowych?

Dzięki kalkulatorowi kredytowemu możesz zaoszczędzić sporo czasu. W jaki sposób? Otóż nie będziesz musiał porównywać osobno ofert z kilku różnych banków. Wystarczy, że wpiszesz dane raz, a kalkulator pokaże Ci najlepsze kredyty z kilku różnych instytucji. Jak wiadomo, porównywanie ofert bankowych jest dość trudne i dla osoby, która nie ma w tym zbyt dużego doświadczenia może to być wręcz niemożliwe.

Podczas korzystania z kalkulatora nie trzeba podawać żadnych osobistych danych. Nie jesteś więc do niczego zobowiązany i nie musisz korzystać z ofert, które przedstawiło Ci to narzędzie. Celem kalkulatora jest pokazanie potencjalnemu kredytobiorcy, jak może wyglądać rata jego zobowiązania i ile będzie go kosztować cały kredyt. Oczywiście podane przez kalkulator dane są jedynie orientacyjne, jednak warto, jest sprawdzić, na jakie oferty moglibyśmy ewentualnie liczyć, ubiegając się o kredyt w danym momencie.

Jak uzyskać korzystny kredyt?

Dzięki kalkulatorowi możesz porównać oferty kredytów z różnych miejsc i wybrać ten, który wydaje Ci się najkorzystniejszy. Jeśli jednak nie chcesz opierać się tylko na obliczeniach tego narzędzia, które nie pokazuje w 100% tego, jak mógłby w rzeczywistości wyglądać Twój kredyt, to skorzystaj z pomocy doradcy Spłata Pożyczek. Taka osoba znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i pomoże w wypełnieniu niezbędnych formalności. Jak więc widzisz, uzyskanie korzystnego kredytu nie jest bardzo trudnym zadaniem. Obecnie możesz skorzystać z pomocy specjalnych narzędzi takich jak kalkulator kredytowy, ale także porady specjalistów, którzy mają doświadczenie w branży finansowej.

ZOBACZ TEŻ