Jak przesłać pieniądze na Ukrainę

Zastanawiasz się, jak zrobić przelew na konto w Ukrainie? Wcale nie jest to trudne, do wyboru masz także sporo różnych opcji. Sprawa wygląda jednak gorzej, jeżeli chodzi o wybór tej najbardziej opłacalnej. Jednak nie trzeba się tym martwić! Znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie na szybkie i tanie przelewy międzynarodowe!

Przelew pieniędzy na Ukrainę: podstawowe kwestie

Ze względu na to, że Ukraina nie jest członkiem Unii Europejskiej, ale otwarła swój system bankowy na współpracę z instytucjami unijnymi, najczęściej oferowanym w Internecie sposobem przelewu jest przekaz pieniężny za pośrednictwem banku. Sposób ten niewątpliwie jest bezpieczny, ale wiąże się także z wysokimi opłatami, dodatkowo nie pozwala na natychmiastową realizację przelewu.

Przelew pieniędzy na Ukrainę

Pieniądze na Ukrainę można także wysłać za pomocą firmy międzynarodowej, na przykład Western Union. Zdecydowanie, dotrze do odbiorcy szybciej niż w przypadku korzystania z usług banku, ale jednocześnie pobierana przez serwis prowizja również będzie większa. Czy jest jakieś inne wyjście? Nie tak dawno pojawił się serwis Perekaz24, który oferuje tanie, szybkie i bezpieczne przelewy na Ukrainę. Warto z niego skorzystać, jeśli nie chcesz płacić dużych prowizji!

Jak zrobić przelew na Ukrainę: rozwiązania od serwisu Perekaz24

Perekaz24 – to nowoczesny serwis internetowy, umożliwiający przesłanie pieniędzy na Ukrainę w dowolnej walucie – hrywnach, euro lub dolarach amerykańskich. Twórcy serwisu zadbali o bezpieczeństwo każdej transakcji i inne ważne aspekty. Na przykład odbiorca może otrzymać przelew zarówno na kartę bankową, jak i odebrać go osobiście w jednym z 3500 oddziałów. Natomiast nadawca, zakładając konto w serwisie, nie musi za każdym razem wpisywać swoich danych i przechodzić procesu weryfikacji.

przelew na Ukrainę

Oto kolejne zalety serwisu:

  • Pierwszy przelew dokonywany jest za darmo, następnie prowizja jest stała i wynosi tylko 1,5% kwoty przelewu;
  • W celu zrobienia kolejnych przelewów do tego samego odbiorcy, wystarczy podać jego nazwisko;
  • Każda karta, z której wysyłane są pieniądze jest weryfikowana podczas pierwszej transakcji. Procedura weryfikacji jest dokonywana tylko raz.

Zatem, jeśli poszukujesz naprawdę taniego, szybkiego i niezawodnego sposobu na przesłanie pieniędzy na Ukrainę, to skorzystanie z usług Perekaz24 będzie właściwą decyzją!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here