Tanie domeny

Jeśli myślimy o stworzeniu własnej strony internetowej, musimy pamiętać o kilku niezwykle ważnych rzeczach, bez których stworzenie strony www będzie niemożliwe.

Pierwszą z nich jest rejestracja domeny, czyli rejestracja nazwy, dla naszej strony. Proces ten jest bardzo prosty i odbywa się za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów. Drugą niezwykle ważną rzeczą jest zakup hostingu, czyli serwera, na którym będą przechowywane wszystkie dane naszej strony internetowej.

Hosting najczęściej możemy zakupić na tej samej stronie, na której rejestrujemy domenę, ponieważ wiele firm oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Niektóre firmy oferują przetestowanie domeny przez rok za darmo, jednak jeśli będziemy chcieli wykupić domenę po tym czasie, to musimy liczyć się z tym, że będzie ona znacznie droższa niż standardowo. Dlatego jeśli myślimy o korzystaniu z domeny przez dłuższy czas, nie warto korzystać z serwisów, które oferują domeny za darmo. Okres próbny najczęściej oferowany jest przez najbardziej popularne serwisy, których reklamy możemy spotkać w telewizji. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skupienie się na ofercie mniej popularnych film, ponieważ bardzo często oferują one niższe ceny przy zachowaniu tej samej jakości.

Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo ciekawą propozycją są tanie domeny na kru.pl. Jest to serwis, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu rejestracji domen oraz wyboru hostingu. Ponadto, za pośrednictwem tego serwisu możemy nabyć certyfikatu SSL z gwarancją bezpieczeństwa, w bardzo korzystnych cenach.

Domeny internetowe

Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niedroga i przebiega bardzo szybko, ponieważ wystarczy tylko zakupić domenę i połączyć ją z serwerem. Po kilku minutach możemy cieszyć się aktywną domeną, w cenie która nie przekracza 10 złotych. Najtańszą domenę możemy zakupić bowiem w cenie 9.89 zł za rok. Serwis kru.pl jest godny polecenia szczególnie osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here