pomoc drogowa Niemcy numer

Każdorazowo przed spodziewanym wyjazdem należy sprawdzić stan swojego pojazdu. Pozwoli nam to uniknąć wielu przykrych niespodzianek na drodze. Swój pojazd najlepiej oddać do jakiegoś autoryzowanego serwisu, gdzie wykwalifikowani pracownicy sprawdzą jego kondycję.

Wybierając się w dalszą podróż poza granice naszego kraju, należy pamiętać o tym, iż czasami na drodze zdarzają się wypadki bądź awarie pojazdów. W takim przypadku należy pamiętać o tym, że istnieje polska pomoc drogowa w Niemczech. Jako, że laweta z Niemiec do Polski kosztuje krocie, proponuje wykupić stosowne ubezpieczenie np. pomoc w drodze, które to zapewnia nam organizację pomocy na drodze oraz pokrycie jej kosztów. Ubezpieczenie to w wersji rozszerzonej gwarantuje nam bezpłatne holowanie z Niemiec do 150 kilometrów w przypadku zdarzenia i do 1200 kilometrów w przypadku szkody, ponadto, gdyby zdarzyło się tak, iż awaria wypadnie w piątek wieczorem, a wszystkie zakłady mechaniczne będą już zamknięte, ubezpieczenie pokrywa koszty noclegu do dwóch dni.

Oczywiście w razie holowania pojazdu dostajemy inny do dalszej podróży na maksymalny okres 5 dni. Wszystko to zawiera nasze dodatkowe ubezpieczenie, bez którego awaria bądź wypadek poza granicami może stanowić ogromny kłopot. Wiadomo, tego typu polisy są dość kosztowne, ale patrząc na to z drugiej strony, brak takowej polisy w przypadku np. kolizji narazi nas na ogromne koszty, gdyż przyjazd lawety za granicą to koszt od 500 euro wzwyż, dlatego każdy rozsądny kierowca, albo zwykły ekonomista policzy z łatwością, że wykupując dodatkowe ubezpieczenie zabezpieczamy się na wypadek nieszczęścia.

W razie zaistniałej potrzeby wystarczy mieć przy sobie polisę, zadzwonić na infolinię lub na normalny numer który zamieszczony jest w dokumencie ubezpieczenia, zgłosić szkodę i cierpliwie czekać.Oczywiście, po przyjeździe lawety należy się jakoś porozumieć. Ale myślę, że w dzisiejszych czasach każdy z nas zna chociaż w stopniu podstawowym język angielski lub jakiś inny. Zresztą, od czego jest tłumacz w telefonie? Zawsze możemy wpisać w przeglądarkę https://www.pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/ i wezwać pomoc ze strony internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here